• 27.05.2017
    • 15:45
      Adelchi Virgili - Viktor Galovic
    • 16:00
      JJK Jyvaskyla - Ilves
    • 16:00
      Rovaniemi PS - KuPS
    • 16:00
      Zenit St Petersburg - Khimki Moscow
    • 16:00
      Potaissa Turda - Sporting Clube Portugal
    • 16:00
      Kalmar - GIF Sundsvall
    • 16:00
      Djurgarden - AFC Eskilstuna
    • 16:00
      Huesca - Lugo
    • 16:00
      Celtic - Aberdeen
    • 16:00
      Zirka Kirovohrad - Stal Kamianske
    • 16:00
      KA Akureyri - Vikingur Reykjavik
    • 16:00
      Vorskla Poltava - Dnipro
    • 16:00
      Kolkheti Poti - Dila Gori
    • 16:00
      Inter Zapresic - Istra 1961
    • 16:00
      Slutsk - Slavia Mozyr
    • 16:00
      Spartak Yoshkar Ola - Krylia Sovetov CPF Samara
    • 16:00
      Erbaaspor - Silivrispor
    • 16:00
      TuRU Dusseldorf - SC Dusseldorf West
    • 16:00
      Volyn Lutsk - Karpaty Lviv
    • 16:00
      Zurich II - Kriens
    • 16:00
      FC Metallurg Oemk - oemk
    • 16:00
      Holland (Women) - Italy (Women)
    • 16:00
      Sportivo Iteno - Deportivo Santani
    • 16:00
      ATSV Stadl Paura - Sturm Graz (A)
    • 16:10
      Nykobing (Women) - Kobenhavn (Women)
    • 16:15
      SC Sand (Women) - VfL Wolfsburg (Women)
    • 16:30
      Venezia - Foggia
    • 16:30
      APO Keratsini - APO Odigitria
    • 16:30
      Dotieus Agias - Oikonomos Tsaritsanis
    • 16:30
      Panthrakikos - Doxa Proskiniton
    • 16:30
      Pogon Szczecin (U19) - Arka Gdynia (U19)
    • 16:55
      Rudar Velenje - Radomlje
    • 16:55
      Olimpija Ljubljana - NK Aluminij
    • 16:55
      Maribor - Krsko
    • 16:55
      Koper - ND Gorica
    • 16:55
      Domzale - Celje
    • 17:00
      Seinajoen JK - IFK Mariehamn
    • 17:00
      Ulm - Oldenburg
    • 17:00
      Villa de Aranda - Reale Ademar Leon
    • 17:00
      Frig Morrazo Cangas - Bidasoa Irun
    • 17:00
      Istanbul Basaksehir - Adanaspor
    • 17:00
      Plzen - Jihlava
    • 17:00
      BC Beroe SZ - Lukoil Academic Sofia
    • 17:00
      Hradec Kralove - Bohemians 1905
    • 17:00
      Slovacko - Sparta Prague
    • 17:00
      Teplice - Dukla Prague
    • 17:00
      Pribram - Zlin
    • 17:00
      MFK Karvina - Jablonec
    • 17:00
      Slovan Liberec - Mlada Boleslav
    • 17:00
      Slavia Prague - Brno
    • 17:00
      SSV Jahn Regensburg II - FSV Erlangen Bruck
    • 17:00
      Hungary - Estonia
    • 17:00
      Quabit BM Guadalajara - Fraikin BM Granollers
    • 17:00
      FC Barcelona - BM Huesca
    • 17:00
      Globalcaja Ciudad Encantada - Helvetia Anaitasuna
    • 17:00
      Siroki Brijeg - Celik Zenica
    • 17:00
      Blake Mott - Joao Domingues
    • 17:00
      Torpedo Zhodino - FC Gomel
    • 17:00
      Riga FC - Spartaks Jurmala
    • 17:30
      Trencin - Tatran Presov
    • 17:30
      Zilina - Sport Podbrezova
    • 17:30
      Cyprus - Czech Republic
    • 17:30
      Ruzomberok - Dunajska Streda
    • 17:30
      Spartak Trnava - ViOn Zlate Moravce
    • 17:30
      Zemplin Michalovce - Slovan Bratislava
    • 17:30
      France - Azerbaijan
    • 17:30
      Israel - Slovenia
    • 17:30
      Camilla Rosatello - Claire Liu
    • 17:45
      Serbia (Women) - Latvia (Women)
    • 18:00
      Sandefjord - Odds BK
    • 18:00
      Piast Gliwice - Wisla Plock
    • 18:00
      Gornik Leczna - Zaglebie
    • 18:00
      Arka Gdynia - Ruch Chorzow
    • 18:00
      Red Star - Partizan
    • 18:00
      Slask Wroclaw - Cracovia
    • 18:00
      La Hoya Lorca - Albacete Balompie
    • 18:00
      Sevilla B - Cadiz
    • 18:00
      IFK Norrkoping - Halmstad
    • 18:00
      Valladolid - Getafe
    • 18:00
      Atalanta - Chievo
    • 18:00
      Fenerbahce - Trabzonspor
    • 18:00
      Bologna - Juventus
    • 18:00
      Almeria - Mirandes
    • 18:00
      IBV Vestmannaeyjar - IA Akranes
    • 18:00
      Slovenia (Women) - Poland (Women)
    • 18:00
      Ecija Balompie - SCD Durango
    • 18:00
      Atletico Astorga - Algeciras
    • 18:00
      Valencia - Barcelona
    • 18:05
      Club Almagro - Instituto AC Cordoba
    • 18:05
      CA Fenix - Deportivo Moron
    • 18:15
      Metz (Women) - Issy Paris (Women)
    • 18:30
      Ribe Esbjerg - Bjerringbro Silkeborg
    • 18:30
      Arsenal - Chelsea
    • 19:00
      Colon de Santa Fe - Gimnasia La Plata
    • 19:00
      Schaffhausen - Zurich
    • 19:00
      Xamax - Winterthur
    • 19:00
      FC Vereya - Botev Plovdiv
    • 19:00
      Paulistano - Bauru
    • 19:00
      HBW Balingen/Weilstetten - Frisch Auf! Goppingen
    • 19:00
      MT Melsungen - TBV Lemgo
    • 19:00
      VfL Gummersbach - Bergischer HC
    • 19:00
      Wetzlar - HC Erlangen
    • 19:00
      Ferencvarosi TC - Ujpest FC
    • 19:00
      Honved - Videoton
    • 19:00
      Vasas - Mezokovesd Zsory
    • 19:00
      Diosgyori VTK - Debreceni VSC
    • 19:00
      El Nacional - Clan Juvenil
    • 19:00
      Paksi - MTK Budapest FC
    • 19:00
      Dinamo Zagreb - Rijeka
    • 19:00
      Servette - Aarau
    • 19:00
      Chiasso - Le Mont
    • 19:00
      Wohlen - Wil
    • 19:00
      Panerys Vilnius - FK Nevezis
    • 19:00
      Anadolu Efes - Galatasaray
    • 19:30
      Ayacucho FC - Comerciantes Unidos
    • 19:30
      Oberwart Gunners - ECE Bulls Kapfenberg
    • 19:30
      Russia - Kosovo (FIVB appd.)
    • 19:45
      Voluntari - Astra Giurgiu
    • 20:00
      Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
    • 20:00
      Maccabi Bazan Haifa - Hapoel Holon
    • 20:00
      AD Manthiqueira - Mauaense
    • 20:00
      Primavera - Osasco SP
    • 20:00
      Palmeiras (U20) - Red Bull Brasil (U20)
    • 20:00
      Capivariano SP (U20) - Ponte Preta SP (U20)
    • 20:00
      Batatais FC SP (U20) - Votuporanguense SP (U20)
    • 20:00
      CA Juventus SP (U20) - Bragantino SP (U20)
    • 20:00
      CA Taboao da Serra (U20) - AA Portuguesa (U20)
    • 20:00
      Mogi Mirim SP (U20) - Desportivo Brasil (U20)
    • 20:00
      Slovakia - Greece
    • 20:00
      Finland - Spain
    • 20:00
      HSG Konstanz - SG Leutershausen
    • 20:00
      BM Zamora - BM Torrelavega
    • 20:00
      Belenenses - AC Fafe
    • 20:15
      TVB 1898 Stuttgart - Fuchse Berlin
    • 20:30
      Basic Fit Brussels - Port of Antwerp Giants
    • 20:30
      Montpellier - Nantes
    • 20:30
      Benevento - Perugia
    • 20:30
      Defensor Sporting - El Tanque Sisley
    • 20:30
      Brown de Adrogue - Estudiantes San Luis
    • 20:30
      All Boys - San Martin de Tucuman
    • 20:30
      Genk - St. Truiden
    • 20:30
      Turkey - Germany
    • 20:30
      Poland (Women) - Czech Republic (Women)
    • 20:30
      Liverpool Montevideo - Boston River
    • 20:45
      Ea7 Emporio Armani Milano - Dolomiti Energia Trento
    • 20:45
      Esporte Clube Pinheiros - BM Ovalle
    • 21:00
      Nacional Potosi - Guabira Montero
    • 21:00
      Angers - PSG
    • 21:00
      Seattle Sounders - Portland Timbers
    • 21:00
      Vasco Da Gama RJ - Fluminense
    • 21:00
      Bragantino - Ypiranga RS
    • 21:00
      Brusque - XV De Piracicaba
    • 21:15
      Banfield - CA Temperley
    • 21:30
      ABC - Vila Nova
    • 21:30
      Londrina - Luverdense
    • 21:30
      Paysandu PA - Internacional RS
    • 21:30
      Nautico PE - Ceara
    • 21:30
      Barcelona - Alaves
    • 21:30
      Academia Puerto Cabello - Union Atletico Falcon
    • 22:00
      Sporting Cristal - Sport Huancayo
    • 22:00
      Fuerza Amarilla S.C. - CD River Plate Ecuador
    • 22:00
      UD Oliveirense - Benfica
    • 22:00
      Red Bull Brasil - Caldense
    • 22:00
      Club Atletico Parana - Douglas Haig
    • 22:00
      Real Frontera Fc - Urena SC
    • 22:15
      Newells Old Boys - Olimpo Bahia Blanca
    • 23:00
      Condores De Cundinamarca - Academia De La Montana
    • 23:00
      Piratas de Bogota - Aguilas de Tunja
    • 23:00
      Colegio Aleman - Sag Villa Ballester
    • 23:00
      SP C Horta - AA Avanca
    • 23:30
      MC Alger - CR Belouizdad
  • 28.05.2017
    • 00:00
      Juventude RS - Parana Clube PR
    • 00:00
      Atlanta Dream (Women) - Los Angeles Sparks (Women)
    • 00:00
      Sao Paulo - Palmeiras
    • 00:00
      Penarol - Fenix
    • 00:00
      Inter de Limeira - Nacional SP
    • 00:30
      Huracan - Boca Juniors
    • 00:30
      San Martin de S. J. - CA Sarmiento
    • 00:45
      Sport Rosario - Deportivo Municipal
    • 01:00
      Salgueiro - Fortaleza
    • 01:00
      Vancouver Whitecaps - DC United
    • 01:00
      Deportivo Cali - Millonarios
    • 01:00
      Rionegro FC - Jaguares de Cordoba
    • 01:00
      Atletico Bucaramanga - America de Cali
    • 01:00
      Quilmes - Estudiantes de Bahia Blanca
    • 01:00
      Santa Fe - Alianza Petrolera
    • 01:30
      Mexico - Croatia
    • 01:30
      New York Red Bulls - New England Revolution
    • 02:00
      Real Salt Lake - Philadelphia Union
    • 02:00
      Minnesota United - Orlando City
    • 02:00
      Colorado Rapids - Sporting Kansas City
    • 02:00
      Vitoria BA - Coritiba
    • 02:00
      Deportivo Libertad - Regatas
    • 02:00
      Instituto Cordoba - Ciclista Olimpico de La Banda
    • 02:15
      Racing Club - San Lorenzo
    • 03:00
      Academia Cantolao - Alianza Atletico
    • 04:00
      San Jose Earthquakes - LA Galaxy
    • 04:00
      Phoenix Mercury (Women) - Dallas Wings (Women)
    • 04:00
      Lin Zhu - Ankita Raina
    • 04:00
      Marcos Giron - Alexander Sarkissian
    • 04:00
      Junri Namigata - Ayano Shimizu
    • 05:00
      Mari Osaka - Peangtarn Plipuech
    • 06:00
      Vegalta Sendai - Niigata Albirex
    • 06:00
      Roasso Kumamoto - Mito Hollyhock
    • 06:00
      Avispa Fukuoka - Thespakusatsu
    • 07:00
      Oita Trinita - Fagiano Okayama
    • 07:00
      Wollongong Wolves - Parramatta FC
    • 07:00
      Blacktown City - Hakoah
    • 07:00
      Manly Utd. - Sutherland Sharks
    • 07:00
      Sydney Olympic - Bonnyrigg White Eagles
    • 08:00
      New Zealand (U20) - France (U20)
    • 08:00
      Honduras (U20) - Vietnam (U20)
    • 08:00
      South Melbourne - Port Melbourne Sharks
    • 09:00
      FC Tokyo - Ventforet Kofu
    • 09:15
      UST Growling Tigers - JRU Heavy Bombers
    • 10:00
      Vissel Kobe - Cerezo Osaka
    • 10:00
      Balotesti - Politehnica Timisoara
    • 10:00
      Rapid CFR Suceava - Olimpia Satu Mare
    • 10:00
      Braila - Juventus Bucuresti
    • 10:15
      Favoritner AC - Simmeringer SC
    • 10:15
      SR Donaufeld - SV Wienerberg 1921
    • 10:15
      Opava B - Rymarov
    • 10:15
      Meteor Prague - SK Kladno
    • 10:15
      Opava B - Rymarov
    • 10:15
      Brumov - Fc Spartak Velka Bites
    • 10:30
      Rain Or Shine Elasto Painters - Talk 'N Text Tropang Texters
    • 10:30
      Kremnicka - Tatran Krasno Nad Kysucou
    • 11:00
      Senegal (U20) - Ecuador (U20)
    • 11:00
      USA (U20) - Saudi Arabia (U20)
    • 11:00
      Bohemians 1905 (U21) - Hradec Kralove (U21)
    • 11:00
      FC Hlucin (U19) - Zlin (U19)
    • 11:30
      Metalul Resita - Sepsi Sfantu Gheorghe
    • 11:30
      UD Alzira - SCR Santa Eulalia
    • 11:30
      Sevilla Futbol Club Femenino - CD Femarguin
    • 12:00
      Jeonnam Dragons - Incheon United
    • 12:00
      Daegu FC - Sangju Sangmu Phoenix
    • 12:00
      Toledo - Atletico Baleares
    • 12:00
      Alcorcon - Tenerife
    • 12:00
      Zwiegen Kanazawa - Matsumoto Yamaga
    • 12:00
      Deportivo La Coruna B - Cacereno
    • 12:00
      Deportivo Alaves B - SD Formentera
    • 12:00
      Atletico Madrid B - RS Gimnastica de Torrelavega
    • 12:00
      La Hoya Lorca CF II - SD Beasain
    • 12:00
      CDA Aguilas FC - Unionistas CF
    • 12:00
      Peralada CF - CD Mostoles
    • 12:00
      Alcobendas Sport - SD Logrones
    • 12:00
      Bursaspor (U21) - Genclerbirligi (U21)
    • 12:30
      Utrecht - AZ Alkmaar
    • 12:45
      Barangay Ginebra San Miguel - Meralco Bolts
    • 13:00
      Manchester City (Women) - Arsenal (Women)
    • 13:00
      Horsens - Esbjerg
    • 13:00
      Global FC - Loyola Meralco Sparks
    • 13:00
      Karabukspor (U21) - Kayserispor (U21)
    • 13:35
      Shandong Luneng - Henan Jianye
    • 14:00
      Monaco (Monte Carlo) GP - Race
    • 14:00
      FC Viktoria Cologne - CZ Jena
    • 14:00
      Sukhothai FC - Pattaya United FC
    • 14:00
      FK Orenburg - Energiya Khabarovsk
    • 14:00
      Sampdoria (Youth) - Torino (Youth)
    • 14:00
      Unterhaching - SpVgg Elversberg 07
    • 14:00
      Romania - Hungary
    • 14:00
      Brno (U21) - Slavia Praha (U21)
    • 14:00
      Tennis Borussia Berlin - SV Altludersdorf
    • 14:00
      Kvarnby IK - IFK Malmo
    • 14:00
      Kyran Shymkent - FK Bulat Amt Temirtau
    • 14:00
      VFC Plauen - SV Merseburg 99
    • 14:00
      Nakumatt - Mathare United
    • 14:00
      SV Schott Jena - Askania Bernburg
    • 14:00
      Tusker - AFC Leopards
    • 14:00
      Western Stima - Kariobangi Sharks
    • 14:00
      Zoo Kericho - Sony Sugar
    • 14:00
      FC Sterlitamak - Narysh Tau Oktyabrskiy
    • 14:30
      Roda - MVV Maastricht
    • 14:30
      Waldhof Mannheim - SV Meppen
    • 14:30
      Tadaz Tursunzade - Hudzhand
    • 14:30
      Moldova - Austrija
    • 14:30
      Krasnodar 2 - Kuban 2 Krasnodar
    • 15:00
      Osmanlispor - Rizespor
    • 15:00
      SG Flensburg Handewitt - Rhein Neckar Lowen
    • 15:00
      Graz - FC Pguas
    • 15:00
      Hammarby - Jonkopings Sodra
    • 15:00
      Cagliari - Milan
    • 15:00
      Bursaspor - Genclerbirligi
    • 15:00
      Banik Ostrava - Znojmo
    • 15:00
      Karabukspor - Kayserispor
    • 15:00
      Orman Genclik - Mersin Buyuksehir Belediyesi
    • 15:00
      Azerbaijan - Iceland
    • 15:00
      Sweden - Cyprus
    • 15:00
      Norway - Switzerland
    • 15:00
      Georgia - Israel
    • 15:00
      Alashkert - Shirak Gyumri
    • 15:00
      Pardubice - Varnsdorf
    • 15:00
      Hammer SpVg - SpVgg Erkenschwick
    • 15:00
      Mas Taborsko - FK Viktoria Zizkov
    • 15:00
      Vlasim - Banik Sokolov
    • 15:00
      Ceske Budejovice - Trinec
    • 15:00
      Viktoria Arnoldsweiler - Blau Weiss Friesdorf
    • 15:00
      Usti nad Labem - Frydek Mistek
    • 15:00
      SK Prostejov - MFK Vitkovice
    • 15:00
      Opava - Sigma Olomouc
    • 15:00
      SV Bergisch Gladbach 09 - FC Hurth
    • 15:00
      VFL Alfter - TSC Euskirchen
    • 15:00
      Ratingen SV - VfR Fischeln
    • 15:00
      Cronenberger SC - ETB SW Essen
    • 15:00
      VfB Homberg - TSV Meerbusch
    • 15:00
      VFB 03 Hilden - KFC Uerdingen 05
    • 15:00
      PK 35 Vantaa (Women) - Pallokissat (Women)
    • 15:00
      TPS (Women) - GBK
    • 16:00
      Lamia - Panthrakikos
    • 16:00
      Blackpool - Exeter
    • 16:00
      Midtjylland - Lyngby
    • 16:00
      Brondby - Nordsjalland
    • 16:00
      FC Copenhagen - SonderjyskE
    • 16:00
      Real Zaragoza - Rayo Vallecano
    • 16:00
      St. Gallen - Sion
    • 16:00
      Lausanne - Lugano
    • 16:00
      Thun - Young Boys
    • 16:00
      Grasshoppers - Basel
    • 16:00
      Atletico MG - Ponte Preta
    • 16:00
      Luzern - Vaduz
    • 16:00
      Hamilton - Dundee Utd
    • 16:00
      Akragas - Melfi
    • 16:00
      Zalgiris - Lietkabelis
    • 16:00
      San Telmo - CA Colegiales
    • 16:00
      Almirante Brown - CA Acassuso
    • 16:00
      Rigas Futbola Skola - Metta LU
    • 16:00
      Biolog Novokubansk - Torpedo Armavir
    • 16:00
      FC Rotor Volgograd - Dinamo Stavropol
    • 16:00
      Strogino - FK Dolgoprudny
    • 16:00
      Gnistan - EIF
    • 16:00
      Tekstilshchik - FC Torpedo Vladimir
    • 16:00
      Lahti Akatemia - Klubi 04
    • 16:10
      Skjern - Aalborg
    • 16:30
      Fano - Forli
    • 16:30
      CSKA Moscow - Lokomotiv Kuban Krasnodar
    • 16:30
      Admira - Austria W.
    • 16:30
      Wolfsberger AC - Sturm Graz
    • 16:30
      Ried - Mattersburg
    • 16:30
      Rapid W. - St. Polten
    • 16:30
      Salzburg - Altach
    • 16:30
      Teramo - Lumezzane
    • 16:45
      NEC Nijmegen - NAC Breda
    • 17:00
      Brose Baskets - Bayern Munchen
    • 17:00
      Mioveni - CS Afumati
    • 17:00
      Arsenal Tula - Yenisey Krasnoyarsk
    • 17:00
      Rapido d. Bouzas - CD Cayon
    • 17:00
      AEK - Aris
    • 17:00
      Baskonia Vitoria Gasteiz - Gran Canaria
    • 17:00
      Nordhorn Lingen - ASV Hamm Westfalen
    • 17:00
      EHV Aue - TuSEM Essen
    • 17:00
      Holland - Slovakia
    • 17:00
      Stechovice - SK Benesov
    • 17:00
      Terrassa FC - Ontinyent CF
    • 17:00
      MFK Kosice - Sered
    • 17:00
      Prato - Tuttocuoio
    • 17:00
      FC Nitra - Tatran Liptovsky Mikulas
    • 17:00
      Union Vocklamarkt - Fc Wels
    • 17:00
      Carrarese - Lupa Roma
    • 17:00
      FK Pohronie - Bardejov
    • 17:00
      Vibonese - Catanzaro
    • 17:15
      Panathinaikos - Panionios
    • 17:15
      THW Kiel - HSC 2000 Coburg
    • 17:30
      IFK Goteborg - Elfsborg
    • 17:30
      Croatia - Serbia
    • 17:30
      Spain - Northern Ireland
    • 17:30
      Ukraine - Turkey
    • 17:30
      Slovenia - Belgium
    • 17:30
      Switzerland (U20) - Latvia (U20)
    • 17:30
      CSKA Sofia - Levski Sofia
    • 18:00
      Lillestrom - Tromso
    • 18:00
      Haugesund - Sarpsborg 08
    • 18:00
      Kristiansund BK - Sogndal
    • 18:00
      Brann - Aalesunds
    • 18:00
      Molde - Stabaek
    • 18:00
      Termalica Nieciecza - Jagiellonia
    • 18:00
      Lech Poznan - Wisla Krakow
    • 18:00
      Lechia Gdansk - Pogon Szczecin
    • 18:00
      Korona Kielce - Legia Warsaw
    • 18:00
      Aarhus - Viborg
    • 18:00
      Mallorca - Numancia
    • 18:00
      Gimnastic - Girona
    • 18:00
      Elche - Reus Deportiu
    • 18:00
      Roma - Genoa
    • 18:00
      Sampdoria - Napoli
    • 18:00
      Gaziantepspor - Besiktas
    • 18:00
      Orleans - Paris FC
    • 18:00
      STB Le Havre - Boulazac
    • 18:00
      Maccabi Rishon Lezion - Hapoel Eilat
    • 18:00
      Sandnes Ulf - Ull Kisa
    • 18:00
      Elverum - Levanger
    • 18:00
      Bodo Glimt - Mjondalen
    • 18:00
      Fredrikstad - Arendal
    • 18:00
      Racing Santander - Rayo Majadahonda
    • 18:00
      Fuenlabrada - Villanovense
    • 18:00
      Olot - Sporting Gijon B
    • 18:00
      Linares Deportivo - Burgos
    • 18:00
      CD Badajoz - Bergantinos CF
    • 18:00
      San Sebastian Reyes - Levante B
    • 18:00
      AD Union Adarve - FC Vilafranca
    • 18:15
      FBC Melgar - Universidad San Martin
    • 18:15
      Benfica - Guimaraes
    • 18:30
      Obiettivo Lavoro Bologna - OraSi' Ravenna
    • 18:30
      Utebo FC - Laredo Heat
    • 19:00
      Cultural Leonesa - Barcelona B
    • 19:00
      Defensa y Justicia - Tigre
    • 19:00
      Deportivo Cuenca - Club Sport Emelec
    • 19:00
      Dinamo Tbilisi - Dinamo Batumi
    • 19:00
      Real Murcia - Pontevedra
    • 19:00
      Puskas Akademia - Balmazujvaros
    • 19:15
      Real Madrid - BC Andorra
    • 19:30
      AEK - PAOK
    • 19:30
      Estonia - Russia
    • 19:30
      Arcos CF - SD Ejea
    • 19:30
      Poli Timisoara - Targu Mures
    • 20:00
      Cherno More Varna - Ludogorets Razgrad
    • 20:00
      Valerenga - Rosenborg
    • 20:00
      Lokomotiv Plovdiv - FC Dunav Ruse
    • 20:00
      Czech Republic - Finland
    • 20:00
      KK Dynamic BG - Mega Leks
    • 20:00
      Olympiacos - Panathinaikos
    • 20:00
      Belarus - Denmark
    • 20:00
      Latvia - Portugal
    • 20:00
      Alcoyano - Cartagena
    • 20:00
      Lorca Deportiva CF - Real Betis B
    • 20:00
      Talavera - Olimpic de Xativa
    • 20:20
      Fivers Margareten - Alpla HC Hard
    • 20:30
      Union Comercio - Universitario de Deportes
    • 20:30
      Cordoba - Real Oviedo
    • 20:30
      Oostende - Spirou Charleroi
    • 20:30
      Germany - France
    • 20:30
      UAI Urquiza - Deportivo Espanol
    • 20:30
      CA Platense - CA Talleres
    • 20:30
      CA Cerro - Racing Club Montevideo
    • 20:30
      Sud America - Danubio
    • 20:45
      Crotone - Lazio
    • 20:45
      Palermo - Empoli
    • 20:45
      Torino - Sassuolo
    • 20:45
      Fiorentina - Pescara
    • 20:45
      Inter - Udinese
    • 20:45
      Umana Reyer Venezia - Sidigas Avellino
    • 21:00
      Universitario de Sucre - Jorge Wilstermann
    • 21:00
      Atletico GO - Corinthians
    • 21:00
      Santos SP - Cruzeiro MG
    • 21:00
      Atletico PR - Flamengo RJ
    • 21:00
      Lorient - Troyes
    • 21:00
      Aragua - Carabobo
    • 21:00
      Taubate - Esporte Clube Pinheiros
    • 21:00
      Chico de Guayana - Ac Lala Fc
    • 21:15
      Arsenal Sarandi - Lanus
    • 21:15
      Grindavik - Valur Reykjavik
    • 21:15
      Fjolnir - Stjarnan
    • 21:30
      Margarita FC - Deportivo Nueva Esparta
    • 21:30
      Llaneros - Talentos Del Sur
    • 21:30
      Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife
    • 22:00
      Talleres Cordoba - Atletico Tucuman
    • 22:00
      El Daklyeh - El Zamalek
    • 22:00
      Llaneros FC - Boyaca Chico
    • 22:00
      Independiente Rivadavia - Gimnasia Jujuy
    • 22:00
      KR Reykjavik - FH Hafnarfjordur
    • 22:15
      Tigres FC - Atletico Huila
    • 23:00
      Alianza Lima - Real Garcilaso
    • 23:00
      Atlanta United FC - New York City
    • 23:00
      Sport Recife PE - Gremio RS
    • 23:00
      Cerro Porteno - Sportivo Luqueno
    • 23:15
      River Plate - Rosario Central
    • 23:15
      CD San Jose - The Strongest
    • 23:30
      Atletico Rafaela - Belgrano
  • 29.05.2017
    • 00:00
      FUS Rabat - Moghreb Tetouan
    • 00:00
      Botafogo RJ - Bahia BA
    • 00:00
      Motagua - Honduras Progreso
    • 00:00
      Chicago Sky (Women) - Connecticut Sun (Women)
    • 00:00
      Remo PA - Cuiaba MT
    • 00:00
      Nacional Montevideo - River Plate Montevideo
    • 00:30
      Kawkab Marrakesh - Wydad Casablanca
    • 00:30
      Deportivo Pasto - Junior
    • 01:00
      Minnesota Lynx (Women) - San Antonio Silver Stars (Women)
    • 01:00
      Seattle Storm (Women) - Indiana Fever (Women)
    • 01:00
      Guaros de Lara - Toros De Aragua
    • 01:06
      Guadalajara Chivas - Tigres
    • 01:10
      Libertad Asuncion - Sol de America
    • 01:30
      Oriente Petrolero - Sports Boys Warnes
    • 01:45
      CA Patronato Parana - Godoy Cruz
    • 02:00
      FC Dallas - Houston Dynamo
    • 02:30
      Independiente Medellin - Nacional Medellin
    • 15:00
      Talleres de Cordoba (Reserves) - Atletico Tukuman (Reserves)
    • 16:00
      Huddersfield - Reading
    • 16:30
      Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - PFC Montana
    • 17:00
      Brasov - CS Luceafarul Oradea
    • 17:00
      NSI Runavik - B36 Torshavn
    • 18:00
      Eskisehirspor - Giresunspor
    • 19:00
      Hacken - Ostersunds FK
    • 19:00
      Orebro - IK Sirius FK
    • 19:00
      AIK - Malmo
    • 19:00
      Stromsgodset - Viking
    • 19:00
      Alanyaspor - Galatasaray
    • 19:00
      Randers - Odense
    • 19:00
      Slavia Sofia - Neftochimik 1962 Bourgas
    • 19:00
      Fenerbahce - Darussafaka Dogus
    • 19:05
      Deportivo Riestra - CA Atlanta
    • 19:30
      Concordia Chiajna - FC Botosani
    • 20:30
      Port of Antwerp Giants - Basic Fit Brussels
    • 20:30
      Boluspor - Goztepe
    • 20:30
      Frosinone - Carpi
    • 20:30
      AL Zawraa SC - Al Quwa Al Jawiya
    • 20:30
      Braunschweig - Wolfsburg
    • 20:45
      Dolomiti Energia Trento - Ea7 Emporio Armani Milano
    • 20:45
      Al Ain - Esteghlal Tehran
    • 21:00
      Al Ahli Dubai - Al Ahli Jeddah
    • 22:00
      Misr Lel Makasa - Al Ahly Cairo
    • 22:00
      Al Ittihad Al Sakandary - Smouha SC
    • 22:15
      Deportes Quindio - Orsomarso
    • 23:30
      NA Hussein Dey - USM Alger
  • 30.05.2017
    • 00:00
      Estudiantes de La Plata - Union de Santa Fe
    • 00:30
      Cortulua - Once Caldas
    • 01:00
      Chapecoense - Avai
    • 01:00
      Monagas - Zamora
    • 02:15
      Velez Sarsfield - Quilmes
    • 02:30
      Deportes Pereira - Cucuta Deportivo
    • 12:00
      Kawasaki Frontale - Muang Thong United
    • 12:00
      Kashima Antlers - Guangzhou Evergrande
    • 14:30
      Home United - Global FC
    • 18:00
      Falco KC Szombathely - Kormend
    • 18:00
      1860 Munich - SSV Jahn Regensburg
    • 18:30
      Khimki Moscow - Zenit St Petersburg
    • 19:00
      Oldenburg - Ulm
    • 19:00
      Botev Plovdiv - FC Vereya
    • 20:00
      UCC - COBH Wanderers
    • 20:30
      Perugia - Benevento
    • 20:45
      Sidigas Avellino - Umana Reyer Venezia
    • 21:00
      Lekhwiya - Persepolis FC
    • 21:30
      Al Hilal Riyadh - Esteghlal Khuzestan
    • 22:00
      Al Wehda - Al Wahda Damascus
    • 22:15
      U. Catolica Quito - Petrolero de Yacuiba
  • 31.05.2017
    • 00:15
      Figueirense - Boa EC MG
    • 02:30
      Brasil de Pelotas - Nautico PE
    • 02:45
      Patriotas FC - Everton de Vina
    • 02:45
      Defensor Sporting - LDU Quito
    • 08:00
      Kigwancha Sc - Erchim Fc
    • 11:00
      Jubilo Iwata - Omiya Ardija
    • 11:00
      Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol
    • 11:00
      Shimizu S Pulse - FC Tokyo
    • 12:00
      FC Alay - FC Dordoi Bishkek
    • 12:00
      Ventforet Kofu - Sagan Tosu
    • 12:00
      Niigata Albirex - Vissel Kobe
    • 12:30
      Urawa Red Diamonds - Jeju United
    • 13:30
      Ceres La Salle - Johor Darul Takzim
    • 14:00
      Jiangsu Suning - Shangai SIPG
    • 15:45
      Dhaka Abahani - Mohun Bagan AC
    • 15:45
      Bengaluru - Maziya SRC
    • 17:30
      Belgium (Women) - Latvia (Women)
    • 17:30
      Mariehamn - Rovaniemi PS
    • 17:30
      JJK Jyvaskyla - KuPS
    • 17:30
      Ilves - PS Kemi
    • 17:30
      VPS - HIFK
    • 18:00
      Oleksandriya - Shakhtar Donetsk
    • 18:30
      Livorno - Reggiana
    • 18:45
      BREST Bretagne Handball (Women) - Metz (Women)
    • 19:00
      France (Women) - Ukraine (Women)
    • 19:00
      Lokomotiv Kuban Krasnodar - CSKA Moscow
    • 19:00
      Frisch Auf! Goppingen - SG Flensburg Handewitt
    • 19:00
      Ludogorets Razgrad - Lokomotiv Plovdiv
    • 19:00
      Vasas - Ferencvarosi TC
    • 19:00
      Levski Sofia - Cherno More Varna
    • 19:30
      Morocco - Holland
    • 19:30
      SpVgg Elversberg 07 - Unterhaching
    • 19:30
      PAOK - Panathinaikos
    • 19:30
      Oberwart Gunners - ECE Bulls Kapfenberg
    • 20:00
      Pallacanestro Trieste 2004 - Kontatto Bologna
    • 20:00
      Bristol City - Chelsea (Women)
    • 20:00
      FK Istiklol - FC Altyn Asyr
    • 20:30
      Konyaspor - Basaksehir
    • 20:45
      Dolomiti Energia Trento - Ea7 Emporio Armani Milano
    • 20:45
      Rhein Neckar Lowen - THW Kiel
    • 21:30
      Italy - San Marino
    • 21:30
      UTC de Cajamarca - FBC Melgar
  • 01.06.2017
    • 00:15
      Sol de America - Estudiantes de Caracas
    • 00:15
      Huracan - Dep. Anzoategui
    • 00:30
      Atletico PR - Santa Cruz PE
    • 00:30
      Fluminense - Gremio RS
    • 01:15
      Atletico Tucuman - River Plate
    • 01:30
      New York City - New England Revolution
    • 01:30
      Orlando City - DC United
    • 01:30
      Columbus Crew - Seattle Sounders
    • 02:00
      Universitario de Sucre - Sports Boys Warnes
    • 02:30
      Houston Dynamo - Real Salt Lake
    • 02:45
      Atletico MG - Parana Clube PR
    • 02:45
      Internacional RS - Palmeiras
    • 02:45
      Sport Recife PE - Botafogo RJ
    • 02:45
      Fuerza Amarilla S.C. - O`Higgins
    • 02:45
      Alianza Lima - Independiente
    • 13:00
      Sukhothai FC - BEC Tero Sasana
    • 17:00
      Carl Zeiss Jena - FC Viktoria Cologne
    • 19:00
      IFK Norrkoping - AIK
    • 19:00
      France (Women) - Canada (Women)
    • 20:30
      Rapid W. - Salzburg
    • 20:45
      Switzerland - Belarus
    • 20:45
      Lyon (Women) - Paris Saint Germain (Women)
    • 20:45
      Sidigas Avellino - Umana Reyer Venezia
    • 20:45
      Nantes - Saint Raphael
  • 02.06.2017
    • 00:15
      Bolivar - Deportes Tolima
    • 00:15
      Comerciantes Unidos - Boston River
    • 02:00
      Mexico - Republic of Ireland
    • 02:30
      Chapecoense - Cruzeiro MG
    • 02:45
      Deportivo Cuenca - Oriente Petrolero
    • 02:45
      Rionegro FC - Racing Club
    • 13:35
      Henan Jianye - Guangzhou R&F
    • 13:35
      Chongqing Lifan - Beijing Guoan
    • 13:35
      Tianjin Teda - Shanghai Shenhua
    • 15:00
      Mbabane Swallows FC - MC Alger
    • 15:00
      Caps United FC - Al Ahli Tripoli
    • 19:00
      Elfsborg - Hacken
    • 20:00
      Mamelodi Sundowns - Esperance de Tunis
    • 20:15
      Sport Huancayo - Sport Rosario
    • 20:30
      Basel - St. Gallen
    • 20:30
      Vaduz - Thun
    • 20:30
      Young Boys - Lausanne
    • 20:30
      Sion - Grasshoppers
    • 20:30
      Lugano - Luzern
    • 20:30
      Wisla Plock - Slask Wroclaw
    • 20:30
      Zaglebie - Arka Gdynia
    • 20:30
      Cracovia - Piast Gliwice
    • 20:30
      Ruch Chorzow - Gornik Leczna
    • 20:45
      Northern Ireland - New Zealand
    • 21:00
      France - Paraguay
    • 22:00
      Delfin SC - Independiente del Valle
    • 22:00
      El Zamalek - USM Alger
  • 03.06.2017
    • 00:15
      America MG - Paysandu PA
    • 00:30
      Bauru - Paulistano
    • 01:30
      Oeste SP - CRB
    • 02:30
      Ceara - Londrina
    • 05:00
      Portland Timbers - San Jose Earthquakes
    • 09:30
      Yanbian Funde - Guangzhou Evergrande
    • 10:00
      FC Barcelona (Women) - Real Sociedad (Women)
    • 12:35
      Italy (Mugello) - Moto3 - Pole
    • 13:35
      Shangai SIPG - Liaoning Whowin
    • 13:35
      Shandong Luneng - Tianjin Songjiang
    • 13:35
      Jiangsu Suning - Hebei China Fortune FC
    • 14:10
      Italy (Mugello) - MotoGP - Pole
    • 15:00
      Ferroviario Da Beira - AL Merrikh
    • 15:00
      Zanaco - Coton Sport de Garoua
    • 15:05
      Italy (Mugello) - Moto2 - Pole
    • 15:15
      MKB Veszprem KC - Paris
    • 15:30
      Tromso - Valerenga
    • 16:00
      Ostersunds FK - GIF Sundsvall
    • 16:00
      PS Kemi - JJK Jyvaskyla
    • 16:00
      Kalmar - Orebro
    • 17:00
      Seinajoen JK - Inter Turku
    • 17:30
      CF Mounana - Horoya AC
    • 17:45
      Kontatto Bologna - Pallacanestro Trieste 2004
    • 18:00
      Jonkopings Sodra - Malmo
    • 18:00
      Stabaek - Lillestrom
    • 18:00
      HC Vardar Pro Skopje - FC Barcelona
    • 18:30
      ECE Bulls Kapfenberg - Oberwart Gunners
    • 19:00
      New York City - Philadelphia Union
    • 19:00
      Koper 2013 - Ribnica Riko Hise
    • 19:30
      Alianza Atletico - Union Comercio
    • 20:00
      Metz (Women) - BREST Bretagne Handball (Women)
    • 20:45
      Juventus - Real Madrid
    • 21:00
      Coritiba - Atletico PR
    • 21:30
      Luverdense - Criciuma
    • 21:30
      Vila Nova GO - Guarani SP
    • 21:30
      Santa Cruz PE - ABC RN
    • 23:00
      Sporting Kansas City - Minnesota United
    • 23:30
      Vancouver Whitecaps - Atlanta United Fc
    • 23:45
      ES Sahel - AL Hilal
  • 04.06.2017
    • 00:00
      Internacional RS - Juventude RS
    • 00:00
      Corinthians - Santos SP
    • 11:00
      Italy (Mugello) - Moto3 - Race
    • 12:20
      Italy (Mugello) - Moto2 - Race
    • 14:00
      Italy (Mugello) - MotoGP - Race
  • 05.06.2017
    • 20:00
      Maccabi XT Haifa - Hapoel Emek Hamaayanot
  • 10.06.2017
    • 19:00
      Canada (Gilles Villeneuve) GP - Pole
  • 11.06.2017
    • 20:00
      Canada (Gilles Villeneuve) GP - Race
  • 12.06.2017
    • 22:00
      Al Masry Club - Smouha SC
  • 15.06.2017
    • 16:00
      Ahli Madani - Al Shorta Al Gadarif
  • 18.06.2017
    • 21:00
      Salgueiro - Sport Recife PE
  • 01.07.2017
    • 13:00
      FC Ararat - Maardu Linnameeskond II
  • 05.08.2017
    • 09:30
      Guangzhou R&F - Liaoning Whowin
    • 13:35
      Shanghai Shenhua - Changchun Yatai
  • 10.09.2017
    • 13:35
      Shanghai Shenhua - Henan Jianye
  • 19.09.2017
    • 13:35
      Shanghai Shenhua - Shandong Luneng